فرامنش

شرکت دانش بنیان سلامت گستران آرایان

درباره شرکت فرامنش​

شرکت سلامت گستران آرایان در سال ۱۳۸۸ با هدف تحقیق و پژوهش در زمینه محصولات غذایی سلامت محور (فراسودمند)، گیاهی، بدون قند و رژیمی توسط جمعی از کارشناسان خبره و دانش‌آموختگان دانشگاهی تشکیل شد. پس از نزدیک به یک دهه فعالیت علمی و عملی هم‌اکنون محصولاتی را با هدف ارتقای سطح سلامت خانواده‌ها و مشتریان عزیز آماده تولید و عرضه نموده است.

شرکت سلامت گستران آرایان با نام تجاری محصولات غذایی فرامنش، انواع شیرینی های سنتی اصفهان و انواع گز و سوهان و شیرینی لوز و … را به صورت سنتی تولید می کند و همچنین با به روزآوری فرمولاسیون تولید شیرینی های سنتی را به صورت کم کالری و بدون قند، فاقد گلوتن، فراسودمند، غنی شده و ارتقاء یافته تولید می کند. این محصولات برای افراد دیابتی و سیلیاکی و رژیم های گیاه خواری و سلامت و عموم مردم قابل مصرف می باشد.

در مرکز عرضه محصولات غذایی و رژیمی فرامنش ما انواع شیرینیجات رژیمی و قابل مصرف برای بیماران دیابتی و افراد سیلیاکی و رژیم های وگان و عموم مردم را یک جا فراهم کرده ایم.

محصولاتی که پس از گذراندن مراحل تست و آزمون های متعدد ،سلامت آنها تائید شده است و هم طعم دلنشینی دارد. و هم سلامتی را با خود به ارمغان می آورد.
برای حفظ سلامت خود با ما همراه باشید تا محصولاتی کم نظیر را به شما معرفی کنیم که در آینده جایگزین محصولات موجود در بازار خواهد شد و تحولی را در صنعت شیرینی جات رقم خواهد زد.
با توجه به زندگی ماشینی و کاهش فعالیت فیزیکی روزانه ،اکثر مردم دچار وچاقی و دیابت و بیماری های متابولیک شده اند و لازم است که از کالری مصرفی خود بکاهند و ما در همین راستا شیرینی های رژیمی را طراحی کرده ایم که فاقد آرد و شکر و گلوکز و فاقد گلوتن میباشند و کالری آنها کمتر از انواع معمول میباشد و برای افراد دیابتی و سیلیاکی و افراد دارای رژیم های لاغری و سلامت و عموم مردم قابل مصرف هست.
هوشمندی یعنی نشانه گیری هدفی که دیگران نمی بینند و خرمندی یعنی انتخاب هدفی که دیگران تصورش را هم نمی کنند.
گروه تولیدی و بازرگانی فرامنش تامین کننده سفارشات عمده انواع گز و سوهان اصفهان و شیرینی طبیعی و بدون قند می باشد .
این مجموعه با در اختیار داشتن افراد نخبه و متعهد و متخصص بهترین کیفیت محصول را با قیمت مناسب و قدرت تامین بالا در اختیار شما قرار میدهد.

برخی از محصولات فرامنش

loz coffee small size copy
loz coffee small size 2 copy
loz Cocoa small size copy
loz mix copy
loz Saffron copy
loz sugar free spirolina small size copy
poolaki coffee copy
sohan gaz 3
sohan gaz 2 copy

افتخارات شرکت فرامنش

اهم فعالیتها و تاییدیه هایی که شرکت سلامت گستران در طی فعالیت های موفق خود از سازمان ها و نهادهای مختلف دریافت کرده و برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال در زمینه تولید محصولات سالم مورد تشویق قرار گرفته است به شرح ذیل می باشد.

شماره تماس

مدیریت فروش: مهندس نگینی
۰۹۱۳۲۱۰۵۴۸۱
۰۹۱۳۲۱۰۵۴۸۱

آدرس

دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان)
مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی، شرکت سلامت گستران آرایان

اطلاعات تماس

Www.faramanesh.ir

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.